Klienti un atsauksmes

LMT

SIA “PostService” nodrošina rēķinu piegādi Latvijas Mobilā telefona klientiem, kuri tos vēlas saņemt drukātā veidā. Veiksmīga sadarbība mums ir jau vairāku gadu garumā, un par PostService varam teikt tikai to labāko – gan par atsaucīgajiem PostService darbiniekiem, gan par augstu darbu izpildes kvalitāti!

LMT

Top

Sadarbību ar "PostService" uzsākām 2011.gada decembrī. Līdzšinējās sadarbības laikā esam patīkami pārsteigti par sniegto pakalpojumu kvalitāti un atbilstošajām cenām. Noteikti turpināsim sadarbību ar SIA “PostService” un iesakām arī citiem uzņēmumiem izvēlēties tieši šo kompāniju kā pasta pakalpojumu sniedzēju!

Top

Trendmark/Mediacom

Sadarbība ar SIA “PostService” ir izveidojusies patiešām veiksmīga, mums patīk uzņēmuma nopietnā attieksme pret veicamajiem darbiem, pasūtījumi vienmēr tiek izpildīti kvalitatīvi un operatīvi.

Trendmark/Mediacom

Žurnāls Hair profesionāļiem

Žurnāls „Hair profesionāļiem” tiek piegādāts mūsu biznesa klientiem ar pasta uzņēmuma “PostService” palīdzību. PostService veic visus piegādes darbus ar lielu atbildības sajūtu, uz šo pasta pakalpojumu sniedzēju varam droši paļauties, un sadarbība mums sagādā patiesu prieku. 

Žurnāls Hair profesionāļiem

Klienti